Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
   Kontakt
ZGODZIO.PL
 
ul. Młodzieńcza 11A
03-759 Warszawa
Tel : (22) 677 86 60
Fax : (22) 744 00 77
e-mail : info@zgodzio.pl
 
więcej >>
   Zaufali nam
 

Haft komputerowy jest nowoczesną techniką wyszywania artykułów tekstylnych przez w pełni zautomatyzowaną maszynę. Sam proces jest szybki, efektywny i trwały. Metoda haftu komputerowego może spokojnie konkurować z wgrzewkami tak szeroko stosowanymi przy ozdabianiu ubrań. Możliwe jest to dzięki temu, że nici stosowane przy wyszywaniu są wykonane z bardzo trwałego jedwabiu poliestrowego. Dysponujemy bogatą gamą kolorystyczną nici hafciarskich. W czasie produkcji wykorzystujemy najlepsze surowce i materiały producentów polskich i zagranicznych. Szwy wykonane z takiej nici nie pękają podczas prania ani nie ulegają wytarciu w trakcie noszenia ubrania. Takie wyszywki można prać i prasować w wysokich temperaturach i haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swój połysk przez cały czas użytkowania.

Projektujemy wzory hafciarskie zgodnie z życzeniem klienta na podstawie przesłanego pliku graficznego , rysunku itp.
Hafty komputerowe wyglądają estetycznie i efektownie dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach. Stosuje się je, między innymi, przy wyszywaniu oznak, tarcz szkolnych, elementów ozdobnych na koszulkach, ubraniach BHP, umundurowaniu i wielu innych.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, tak żeby w efekcie końcowym był w 100% zadowolony z wykonanej usługi.
Wykonujemy emblematy: instytucje mundurowe, firmowe, klubowe. Haft komputerowy wykonujemy, także na odzieży, czapkach, ręcznikach,
wykrojach